Finále ČP na Horních Mísečkách

25.03.2019 | Zbyněk

V sobotu byly na programu ČP sprinty volně a lepší výsledky jsme předvedli v kvalifikaci - O. Mánek dosáhl nejrychlejšího času mezi staršími dorostenci. Ve finálových rozjížďkách se nám nevyhnuly pádíky a kolize, takže nejlepších výsledků dosáhli bratři Tomáš (muži) a Lukáš (mladší dorostenci) Kalivodovi, kteří shodně skončili na pátých místech. 

V neděli již se jelo MČR - hromadné starty klasicky na dlouhých tratích v rámci Hančova memoriálu. Anežce Honsové těsně unikla medaile ve mladších dorostenkách (4.místo), její bratr Tonda již na medaili dosáhl (3.místo) a i další dva naši mladší dorostenci se vešli do první desítky - Lukáš Kalivoda (5.místo), Jan Řezník (9.místo). Ve starších dorostencích na patnáctikilometrové trati si dojel Šimon Pavlásek pro stříbrnou medaili, Ondra Mánek byl dvanáctý, Jakub Holoubek skončil na 25.místě a Josef Kadlec na 34.místě. Juniorky Adéla Nováková a Tereza Řezníková na stejné trati dokončily závod na čtvrtém resp. šestém místě. Z juniorů na své první "třicítce" dobře bojoval Jakub Švejda (5.místo) respekt zaslouží i Matěj Vachuta (16.místo) a Ondra Holoubek (18.místo).

celkovém hodnocení ČP v letošní sezóně si pohár za třetí místo vysloužil mladší dorostenec Antonín Honsa, ve starších dorostencích skončil celkově druhý Šimon Pavlásek a v juniorech po velmi těsném souboji skončil nakonec třetí Jakub Švejda. V hlavní kategorii mužů obsadil rovněž třetí místo Tomáš Kalivoda. Taková je tedy krátká rekapitulace po závěrečných závodech letošní sezóny. Gratulujeme závodníkům k dosaženým výkonům a přejeme hodně úspěchů a zábavy v dalším sportování.
Diskuze

<< >>
Nový příspěvek
Jméno:  *  
Předmět:  *  
Vzkaz: 

© SKI Klub Šumava, vytvořil SportSoft