Heslo: >>

Bafuňářské slohy

28. ZIMNÍ SVĚTOVÁ UNIVERZIÁDA
12.02.2017 | Pavel | aktualizováno (13.02.2017)
Ve dnech 29.ledna – 8. února 2017 se konaly v kazašském středisku Almaty hry 28. zimní světové univerziády. Jedinou reprezentantkou českého vysokoškolského běžeckého lyžování byla naše závodnice Andrea Klementová. Nejvíce se jí dařilo v mix team sprintu, kde ve dvojici s Jakubem Graefem obsadili 9. příčku.
diskuze (1)
Závody 4. a 5. února 2017
31.01.2017 | Pavel
V sobotu 4. února se v Železné Rudě koná štafetový závod Zlatá lyže Šumavy.  Závodit se bude od 11:00 hodin v areálu Belveder. Původně plánovaný závod na Vodníku byl zrušen a do Železné Rudy se chystá velká klubová výprava. Podrobnosti o odjezdu a přihláškách u trenérů.
V neděli se na Zadově pojede 68. ročník Stašské 15.  Intervalový start první kategorie bude v 10:00 hodin, pojede se klasicky.