SKI KLUB ŠUMAVA

Sledujte nás na Facebooku
Jméno:
Heslo: >>

Bafuňářské slohy

Barbora Havlíčková a Tomáš Kalivoda jsou dvojnásobní mistři republiky !
17.01.2017 | Zbyněk

Ve dnech 13. – 15. 1. 2017 se závodníci Fischer Ski klubu Šumava Vimperk  - studenti SG  zúčastnili MČR dorostu v běhu na lyžích, které se konalo ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. Jednalo se o první  domácí vrchol sezóny a tomu odpovídalo i obsazení závodu. Na start se postavila kompletní česká špička včele s naším nejlepším současným reprezentantem Martinem Jakšem, ale i závodníci z okolních států Polska, Rakouska, Slovenska  ale i exotické Brazílie.  Vimperská výprava čítala přes 20 závodníků od dorostenců po juniory a dospělé. 

celý článek >>
diskuze (2)
OPA cup Planica Slovinsko
10.01.2017 | Zbyněk

O uplynulém víkendu se výběr dorostenců a juniorů Fischer Ski klubu Šumava Vimperk zůčastnil v letošní sezóně již druhých závodů kontinentálního poháru OPA cup ve Slovinské Planici.

Na místě nás přivítalo naprosto skvělé závodiště výborných parametrů s  neuvěřitelným zázemím. V nově vybudovaném Nordic Centru Planica je spojené zázemí pro dvě hlavní disciplíny severského lyžování: skok a běh na lyžích. Sedmi skokanským můstkům  vévodí  ten největší , trochu stranou stojící mamutí můstek, na kterém je skočen doposud nejdelší let na lyžích  - 248,5m.

celý článek >>
diskuze (1)
Krajský přebor v běhu na lyžích 7. - 8.1.2017
05.01.2017 | Hůda
O víkendu se na Vodníku uskuteční krajské přebory v běhu na lyžích. V sobotu je na programu závod volnou technikou s intervalovým startem, v neděli pak klasika s hromadným startem. 
Vzhledem k předpovídanému velkému mrazu v sobotu ráno posouváme start první kategorie na 13. hodinu. Nedělní program začne dle původních propozic v 10 hodin.

Upozorňujeme na ukončení on-line registrace v 18 hodin večer před dnem závodu, omezený počet volných startovních míst ve startovní listině sobotního závodu s intervalovým startem a časové omezení pro dohlášky a výdej startovních čísel předem přihlášeným. Čtěte pozorně propozice - sobota - neděle.
diskuze (2)
<< >>

© SKI Klub Šumava, vytvořil vytvořil Escorts Manchester